Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919

Przy Zarządzie Głównym Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego działa Klub - "rodzina" szkół noszących imiona bohaterów Powstania Wielkopolskiego.

Aktualnie Powstańcy Wielkopolscy są patronami dla 89 szkół i 15 jednostek harcerskich (drużyn, hufców i Chorągwi Wielkopolskiej ZHP).

Towarzystwo:

  • organizuje wymianę doświadczeń z pracy wychowawczej z patronem
  • wspiera działalność szkół odpowiednimi wydawnictwami i materiałami historycznymi
  • zapewnia prelegentów
  • przeprowadza konkursy
  • organizuje ogólnopolskie zloty szkół

Wykaz szkół noszących imię bohaterów Powstania Wielkopolskiego 1918/1919:

1. Zespół Szkół w Baranowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 16.09.2006 r.
adres: 63 - 604 Baranów
Rynek 20
tel. 062-781-04 - 23

2. Szkoła Podstawowa w Białężynie
imienia Leona Masiakowskiego
data przyjęcia imienia: 22.04.2005 r.
adres: 62-095 Murowana Goślina
tel. 061-812-22-91
sp.bialezyn@interia.pl
http://sp.bialezyn.w.interia.pl

3. Szkoła Podstawowa w Bodzewie w Zespole Szkół
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 01.05.1965 r.
adres: 63-820 Piaski
Bodzewo 35
zsbodzewo@op.pl

4. Zespół Szkół Rolniczych w Bojanowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 12.01.1969 r.
adres: 63-940 Bojanowo, ul. Dworcowa 29
tel. 065-545-62-31
zsr@powiatrawicki.home.pl
www.zsrbojanowo.pl

5. Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie w Zespole Szkół
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 13.10.1963 r.
adres: 64-040 Stare Bojanowo
ul. Szkolna 6
tel. 065-518-51-43
zssstbojanowo@op.pl
www.szkola.starebojanowo.net

6. Zespół Szkół w Borku Wielkopolskim
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 29.06.2004 r.
adres: 63-810 Borek Wielkopolski, ul. Dworcowa 58
tel. 065-571-58-50
gimborek@post.pl
www.zsborek.pl

7. Szkoła Podstawowa w Brzozie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 08.06.2001 r.
adres: 86-061 Brzoza, ul. Powstańców Wielkopolskich 31
tel. 052-381-01-68
sp.brzoza@wp.pl

8. Gimnazjum w Budzyniu
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 05.09.2003 r.
adres: 64-840 Budzyń, ul. Rogozińska 52
tel. 067-284-38-59

9. Gimnazjum w Buku
imienia ppłk Kazimierza Zenktelera
rok przyjęcia imienia: 1984 r.
adres: 64-320 Buk, ul. Szarych Szeregów 8
tel. 061-814-09-21
fax 061-814-09-21

10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Buku
imienia Bohaterów Bukowskich
data przyjęcia imienia: 09.05.1975 r.
adres: 64-320 Buk, ul. Szkolna 12
tel. 061-140-182
sp buk@poczta.onet.pl
www.spbuk.oswiata.org.pl

11. Gimnazjum nr 9 w Bydgoszczy
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 23.04.2004 r.
adres: 85-087 Bydgoszcz, ul. Gajowa 94
tel. 052-375-85-40
www.http//www.gimnaz9.prv.pl
gimnazjum9@interia.pl

12. Szkoła Podstawowa w Chwałkowie Kościelnym
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 23.05.2007 r.
adres: 63-130 Książ Wielkopolski
Chwałkowo Kościelne 54
tel. 061-282-26-96
spchwalkowo@interia.pl

13. Gimnazjum w Dolsku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 14.09.2007 r.
adres: 63-140 Dolsk, ul. Kościańska 8
tel. 061-282-56-65
www:http//www.gimdolsk.com
poczta@gimdolsk.com

14. Gimnazjum w Kuźnicy Czarnkowskiej
imienia Powstańców Wielkopolskich 1918\1919
rok przyjęcia imienia: 1970 r.
adres: 64-700 Czarnków, ul .Szkolna 10
tel. 067-255-05-29
sekretszkol@poczta.onet.pl
http://kuznica.sitesled.com

15. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 12.01.1969 r.
adres: 64-800 Chodzież, ul. Kochanowskiego 1
tel. 067-281-25-35
sp3chodziez@wp.pl
www: http://www.sp3chodziez.webpark.pl

16. Gimnazjum w Dusznikach
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 10.11.2001 r.
adres: 64-550 Duszniki, ul. Broniewskiego 3
tel. 061-291-93-36
sekretariat@gimduszniki.net

17. Szkoła Podstawowa w Doruchowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 9.05.1977 r.
adres: 63-505 Doruchów, ul. Kaliska 5
tel. 062-731-51-25
podstawowka@doruchow.pl

18. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie
imienia Księdza Majora Mateusza Zabłockiego
data przyjęcia imienia: 28.03.2003 r.
adres: 62-200 Gniezno, ul. Ks. Prymasa Łubieńskiego 7
tel. 061-424-45-00
sp2@interia.pl
www.sp2.neostrada.pl

19. Gimnazjum nr 2 w Gnieźnie
imienia Powstańców Wielkopolskich 1918/1919
data przyjęcia imienia: 21.01.1956 r.
adres: 62-200 Gniezno, ul. Pocztowa 11
gimz2gniez@p0czta.onet.pl
gim2gniezno@neostrada.pl

20. Szkoła Podstawowa w Gołańczy w Zespole Szkół
imienia ppłk. Włodzimierza Kowalskiego
data przyjęcia imienia: 28.04.1978 r.
adres: 62-130 Gołańcz, ul. Klasztorna 3
tel. 067-261-50-27
gimgolancz@szkola.wp.pl

21. Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 6.01.1995 r.
adres: 63-800 Gostyń, ul. Tuwima 44
tel. 065-572-05-94
fax. 065-572-73-43
zsgostyn1@poczta.onet.pl
www.zsz-gostyn.com.pl

22. Gimnazjum w Grodzisku Wlkp
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 27.01.2006 r.
adres: 62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. 3 Maja 5
tel. 061-444-53-75
fax. 061-444-53-75
www:http//www.grodzisk.wlkp.pl/gimnazjum
gimnazjum@grodzisk.wlkp.pl

23. Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 04.12.1968 r.
adres: 88-100 Inowrocław
ul. Krzymińskiego 4
tel. 052-353-03-66
fax. 052-353-03-66

24. Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 09.12.1988 r.
adres: 63-421 Przygodzice
Janków Przygodzki ul. Szkolna 4
tel. 062-735-06-72
spjankow@wp.pl
www.republika.pl/spjankowprzygodzki

25. Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu
imienia Powstańców Wielkopolskich 1918\1919
data przyjęcia imienia: 23.11.1961 r.
adres: 62-800 Kalisz, ul. Fabryczna 13-15
tel. 062-757-28-98
sp16@02.pl
www.sp16.kalisz.pl

26. Szkoła Podstawowa w Kamionnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 01.09.1962 r.
adres: 64-421 Kamionna, ul. Powstańców Wielkopolskich 2
tel. 095-748-18-80
zsp.kamionna@interia.pl

27. Zespół Szkół w Kąkolewie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 01.09.1961 r.
adres: 64-121 Kąkolewo, ul. Krzywińska 16
tel. 065-534-21-23
tel. 065-534-22-38
zskakolewo@wp.pl

28. Gimnazjum nr 1w Kcyni
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1999 r.
adres: 89-240 Kcynia, ul. E. Jurczyka 3
tel. 052-589-37-37
kcyniagim.webpark.pl

29. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kluczborku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 18.12.1980 r.
adres: 46-200 Kluczbork, ul. Wolności 14

30. Szkoła Podstawowa nr 8 w Koninie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 28.04.1973 r.
adres: 62-510 Konin, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24
tel. 063-242-48-86
fax. 063-242-48-86
sp8konin@wp.pl
www.sp8konin.webpark.pl

31. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie
imienia Franciszka Ratajczaka
data przyjęcia imienia: 27.04.1992 r.
adres: 64-000 Kościan, ul. Wielichowska 43a
tel. 065-511-41-35
fax. 065-512-64-56
sekretariat@zsp-koscian.pl
www.zsp-koscian.pl

32. Gimnazjum w Konojadzie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 15.09.2006 r.
adres: 64-060 Wolkowo
Konojady ul. Szkolna 15
tel. 061-443-15-61
gimnkonojad@poczta.onet.pl
www.konojad.freehost.pl

33. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kotowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 06.01.1999 r.
adres: 62-066 Granowo
Kotowo 17
tel. 061-447-20-27
fax. 061-447-20-27
zspkotowo@e.pl
www.zspkotowo.e.pl

34. I Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Koźminie Wielkpolskim
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 19.12.1968 r.
adres: 63-720 Koźmin Wielkpolski, ul. Borecka 28
tel. 062-721-60-60
fax. 062-721-60-60
lokozmin@itime.pl
www.lokozmin.itime.pl

35. Szkoła Podstawowa nr 1 w Krotoszynie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 06.06.1970 r.
adres: 63-700 Krotoszyn, al. Powstańców Wielkopolskich 13
tel. 062-725-29-23
zespol.nr3@neostrada.pl

36. Szkoła Podstawowa w Krzywiniu
imienia Powstańczej kompanii Krzywińskiej
rok przyjęcia imienia: 1977 r.
adres: 64-010 Krzywiń, ul. Strzelecka 13
tel. 065-517-05-17
fax. 065-517-05-17
www. zskrzywin.republika.pl

37. Zespół Szkół w Krzyżu Wielkopolskim
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1972 r.
adres: 64-761 Krzyż Wlkp. ul. Sikorskiego 15
fax. 067-256-40-76
tel. 067-256-40-10
zskrzyz@poczta.onet.pl
www.krzyzwlkpzs.republika.pl

38. Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Czarnkowskiej w Zespole Szkół
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 29. 12. 1976 r.
adres: 64-700 Czarnków
Kuźnica Czarnkowska
ul. Szkolna 10
tel. 067-255-05-29
fax. 067-255-05-29
www.zskuznicaczarnkowska.prv.pl
sekreta szkol@poczta.onet.pl

39. Szkoła Podstawowa nr 1 w Legnicy
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 19.12.1968 r.
adres: 59-220 Legnica, ul. Kamienna 20 a
tel. 076-854-65-38
fax. 076-854-65-38

40. Gimnazjum nr 1w Lesznie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 08.05.2001 r.
adres: 64-100 Leszno, Plac Komeńskiego 1
tel. 065-529-65-77
fax. 065-529-65-77
g1leszno@poczta.fm
www.gim1leszno.republika.pl

41. Gimnazjum w Lubaszu
imienia ppłk Zdzisława Orłowskiego
data przyjęcia imienia: 01.09.2003 r.
adres: 64-720 Lubasz, ul. Podgórna
tel. 067-255-74-00
fax. 067-255-74-00

42. Szkoła Podstawowa w Lusowie
imienia Generała J. Dowbora Muśnickiego
data przyjęcia imienia: 26.10.1998 r.
adres: 62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 6
tel. 661-814-61-29
fax. 661-814-61-29

43. Gimnazjum we Lwówku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 05.06.2004 r.
adres: 64-310 Lwówek, ul. Gimnazjalna 1
tel. 061-441-71-46
tel. 061-441-41-97
gimlwow@szkola.wp.pl
www.gimnazjumlwowek.com.pl

44. Szkoła Podstawowa w Łąkocinach
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 18.03.2003 r.
adres: 63-410 Ostrów Wlkp
Łąkociny ul. Szkolna 14
tel. 062-734-84-82
sp.lakociny@op.pl
www.splakociny.republika.pl\

45. Szkoła Podstawowa w Łeknie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 13.12.2001 r.
adres: 62-105 Łekno, ul. Pocztowa 6
tel. 067-261-60-17
fax. 067-261-60-17
splekno@poczta.onet.pl
www.sp.lekno.wagrowiec.wlkp.pl

46. Szkoła Podstawowa nr 3 w Łęczycy
imienia 25 Kaliskiej Dywizji Piechoty
data przyjęcia imienia: 10.09.1988 r.
adres: 99-100 Łęczyce, ul. Zachodnia 23
tel. 024-721-03-50
tel. 024-721-86-27
sp3leczyca@poczta.onet.pl

47. Szkoła Podstawowa w Malanowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 20.07.1968 r.
adres: 62-709 Malanów, ul. Szkolna 14
tel. 063-288-30-87
spmalanow@malanow.pl
spmalanow@wp.pl
www.sp.malanow.pl

48. Szkoła Podstawowa w Miałach
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 25.01.1959 r.
adres: 64-735 Miały, ul. Powstańców Wielkopolskich 13
tel. 067-256-31-60
fax. 067-256-31-60
sp_miały@pozta.fm

49. Szkoła Podstawowa w Miedzichowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 02.09.1998 r.
adres: 64-361 Miedzichowo, ul. Szkolna 6
tel. 061-441-00-26
fax. 061-441-00-26

50. Gimnazjum w Mieścisku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 02.01.2007 r.
adres: 62-290 Mieścisko, ul. Wągrowiecka 19
tel. 061-427-80-13
miescisko@wp.pl
www.gimnazjummiescisko.prv.pl

51. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mielżynie
Imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 22.12.2005 r.
adres: 62-230 Witkowo
Mielżyn ul. Strzałkowska 1
tel. 063-277-50-04
fax. 063-277-50-04
mierzynek@poczta.onet.pl
www.mielżynek.republika.pl

52. Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzeczu
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1966 r.
adres: 66-300 Międzyrzecz, ul. Mickiewicza 5
tel. 095-741-27-15
sp3@buziaczek.pl
www.sptrzy.republika.pl

53. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
w Nowych Skalmierzycach
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1962 r.
adres: 63-460 Nowe Skalmierzyce, ul. Okólna 8
tel. 062-762-15-95
spns1@tlen.pl

54. Szkoła Podstawowa w Obrzycku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 15.09.1967 r.
adres: 64-520 - Obrzycko, Plac Lipowy 12
tel. 061-291-31-29
fax. 061-291-31-29
spobrzycko@poczta.onet.pl

55. Gimnazjum w Obrzycku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 15.09.1967 r.
adres: 64-520 - Obrzycko, Plac Lipowy 12
tel. 061-291-31-29
fax. 061-291-31-29
spobrzycko@poczta.onet.pl

56. Gimnazjum w Orchowie
imienia Powstańców Wielkopolskich 1918\1919
data przyjęcia imienia: 16.02.2004 r.
adres: 62-436 Orchowo, ul. Szkolna 11
tel. 063-268-40-12
gimnazjum.orchowo@interia.pl

57. Szkoła Podstawowa w Osiecznej
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 29.11.1959 r.
adres: 64-113 Osieczna, ul. Kopernika 1
tel. 065-535-05-08
fax. 065-535-05-08
sekretariat@zs.osieczna.pl
dyrektor@zs.osieczna.pl
www.zs.osieczna.pl

58. Gimnazjum w Osiecznej
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia:16.01.2004 r.
adres: 64-113 Osieczna, ul. Kopernika 1
tel. 065-535-05-08
fax. 065-535-05-08
sekretariat@zs.osieczna.pl
dyrektor@zs.osieczna.pl
www.zs.osieczna.pl

59. Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 14.06.2002 r.
adres: 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 171
tel. 062-735-60-91
4gimsek@interia.pl
www.gimnazjum4.get.net.pl

60. Zespół Szkół nr 1w Ostrzeszowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 07.01.1969 r.
adres: 63-500 Ostrzeszów, ul. Sikorskiego 9
tel. 062-732-07-80
dyr. zsl@ostrzeszow.pl
zsl.ostrzeszow.pl

61. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pakości
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 12.01.1969 r.
adres: 88 -170 Pakość, ul. Błonie 2
tel. 052-351-81-70
http://sppakosc1.webpark.pl

62. Szkoła Podstawowa w Pniewach
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1973 r.
adres: 62-045 Pniewy, ul. Strzelecka 11a
tel. 061-291-01-77
fax. . 061-291-01-77
sekretariat@sppniewy.szkolnastrona.pl
www.sppniewy.szkolnastrona.pl

63. Szkoła Podstawowa w Posadowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 20.01.1963 r.
adres: 64-310 Lwówek
Posadowo 30
tel. 061-441-16-25
szkolaposadowo@wp.pl

64. Szkoła Podstawowa w Powidzu
imienia Kompanii Powidzkiej 1918
data przyjęcia imienia: 08.06.1996 r.
adres: 62-430 Powidz, ul. Park Powstańców Wlkp. 1
tel. 063-277-61-23
zesgim@poczta.onet.pl

65. Gimnazjum w Powidzu
imienia Kompanii Powidzkiej 1918
data przyjęcia imienia: 28.12.2001 r.
adres: 62-430 Powidz, ul. Park Powstańców Wlkp. 1
tel. 063 -77-61-23
zesgim@poczta.onet.pl

66. Szkoła Podstawowa w Pyszącej
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 10.10.1965 r.
adres: 63-100 śrem
Pysząca ul. śremska 12
tel. 061-283-72-36
fax. 061-281-00-84
sp.pyszach@poczta.onet.pl
http://www.sppyszaca.republika.pl

67. Szkoła Podstawowa w Pomarzanowicach
imienia Gen. Jana Kąkolewskiego
data przyjęcia imienia: 27.09.2004 r.
adres: 62-010 Pobiedziska
Pomarzanowice
tel. 061-815-34-23
fax. 061-815-34-23
sppomarzanowice@op.pl

68. Szkoła Podstawowa nr 75 w Poznaniu
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 27.12.1961 r.
adres: 61-891 Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 3
tel. 061-852-86-12
fax. 061-852-86-12
www.gimdwa.republika.pl
gim2@poznan.interklasa.pl

69. Gimnazjum nr 2 w Poznaniu
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 07.12.2007r.
adres: 61-891 Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 3
tel. 061-852-86-12
fax. 061-852-86-12
www.gimdwa.republika.pl
gim2@poznan.interklasa.pl

70. Szkoła Podstawowa nr 52 w Poznaniu
imienia Franciszka Ratajczaka
data przyjęcia imienia: 10.11.1965 r.
adres: 60-005 - Poznań, ul. Fabianowo 29
tel. 061-830-67-61
fax. 061-839-91-02
www.sp52.poznan.pl

71. Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu
imienia Generała Stanisława Taczaka
rok przyjęcia imienia: 1989 r.
adres: 60-476 Poznań, ul. Druskiennicka 32
tel. 061-822-14-11
fax. 061-822-14-11

72. Zespół Szkół w Przemęcie
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 06.01.2004 r.
adres: 64-234 Przemęt, ul. Szkolna 1
tel. 035-549-60-04
fax. 035-549-60-04
szkola@gimnazjum-sp.przemet.pl
www.gim-sp.przemet.pl

73. Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1963 r.
adres: 62-041 Puszczykowo, ul. Kasprowicza 1
tel. 061-813-33-71
fax. 061-813-33-71

74. Szkoła Podstawowa w Rakoniewicach w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 31.12.1968 r.
adres: 62-067 Rakoniewice, ul. Nowotomyska 1
tel. 061-444-10-37
fax. 061-444-10-37
zsgrakoniewice@wp.pl
www.szkolarakoniewice.bior.pl

75. Szkoła Podstawowa nr 3 w Rogoźnie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 24.01.1984 r.
adres: 64-610 Rogoźno, ul. Seminarialna 16
tel. 067-261-85-60
fax. 067-261-85-60
sp3rogozna@wp.pl
www.sp3rogozno.pl

76. Szkoła Podstawowa nr 3 w Rosku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 12.02.2000 r.
adres: 64-730 Wieleń
Rosko, ul. Powstańców Wielkopolskich 15
tel. 067-256-37-28
fax. 067-256-36-44

77. Szkoła Podstawowa Specjalna w Rydzynie
imienia Franciszka Ratajczaka
data przyjęcia imienia: 01.09.1984 r.
adres: 64-130 Rydzyna, Plac Zamkowy 2
tel. 065-538-85-92
fax. 065-538-84-89

78. Zespół Szkół w Rynarzewie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 22.02.1997 r.
adres: 89-200 Szubin
Rynarzewo, ul. Strażacka 20
tel. 052-384-55-01
http://www.zsrynarzewo.scholaris.pl

79. Szkoła Podstawowa w Siedlcu
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 21.09.1986 r.
adres: 64-212 Siedlec, ul. Szkolna 6
tel. 068-384-85-22
spsiedlec@poczta.onet.pl

80. Gimnazjum w Stęszewie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 23.09.2007 r.
adres: 62-060 Stęszew, ul. Szkolna 1
tel. 061-813-41-47
fax. 061-813-41-47
gimstesz1@wp.pl
www.gimnazjum.steszew.pl

81. Szkoła Podstawowa w Strzałkowie z Filią w Skarboszewie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 09.05.1975 r.
adres: 62-420 Strzałkowo, Al. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 10
tel. 063-275-02-07
fax. 063-275-02-07
dyr.-sp-strzalkowo@oswiata.org.pl
Sekret-sp-strzalkowo@org.pl
www.spstrzalkowo.republika.pl

82. Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 06.01.2000 r.
adres: 62-020 Swarzędz, ul.Mielżyńskiego 5 A
tel. 061-817-22-81
www zs1-swarzedz.internet.dsl.pl
zs1swarzedz@powiat.poznan.pl

83. Gimnazjum nr 1 w Szamotułach
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia:1999 r.
adres: 64-500 Szamotuły, ul. Piotra Skargi 2
tel. 061-292-00-29
gim1_szamotuly@szkola.wp.pl
www.gim1szamotuly.pry.pl

84.Zespół Szkół Zawodowych
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 01.09.2008 r.
adres: śrem, ul. Popiełuszki 31
tel. 061-283-03-37

85. Liceum Ogólnokształcące w środzie Wielkopolskiej
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 06.06.1986 r.
adres: 63-000 środa Wielkopolska, ul. ks.Kegla 1 a
tel. 061-285-24-34
tel. 061-285-81-98
losrodawlkp@poczta.onet.pl
www.losroda.pl

86. Szkoła Podstawowa w świecy
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 16.02.2007 r.
adres: 63-430 Odolanów
świeca, ul. Szkolna 5
tel. 062-733-10-36
spswieca@poczta.fm.pl

87. Szkoła Podstawowa w Trzemesznie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 01.09.1966 r.
adres: 62-240 Trzemeszno
Zieleń 73
tel. 061-415-41-89
spzielen@op.pl

88. Szkoła Podstawowa w Urbanowie
imienia Powstańców Ziemi Opalenickiej
data przyjęcia imienia: 14.06.1997 r.
adres: 64-330 Opalenica
Urbanowo 37
tel. 061-447-35-50
fax. 061-447-35-50
spurbanowo@wp.pl

89. Szkoła Podstawowa nr 263 w Warszawie
w Zespół Szkół nr 52 z Oddziałami Sportowymi
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 06.05.1972 r.
adres: 01-975 Warszawa, ul. Segedyńska 11
tel. 022-834-54-23
tel. 022-835-24-60

90. Gimnazjum nr 78 w Warszawie
w Zespół Szkół nr 52 z Oddziałami Sportowymi
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 26.11.2007 r.
adres: 01-975 Warszawa, ul. Segedyńska 11
tel. 022-834-54-23
tel. 022-835-24-60

91. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wągrowcu
imienia ppłk dr Stanisława Kulińskiego
data przyjęcia imienia: 15.10.1984 r.
adres: 62-100 Wągrowiec, ul. Kościuszki 49
tel. 067-262-03-47
fax. 067-262-03-47
zsp2wagrowiec@neostrada.pl

92. I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 23.06.1960 r.
adres: 62-100 Wągrowiec, ul. Klasztorna 17a
tel. 067-262-14-81
sekretariat@wagrowiec.pl

93. Szkoła Podstawowa w Wąsowie
imienia Generała Stanisława Taczaka
data przyjęcia imienia: 10.12.1988 r.
adres: 64-316 - Kuślin, ul. Lipowa 51
spwasowo@02.pl
tel. 061-447-29-77
fax. 061-447-29-77

94. Zespół Szkół Gminy Wijewo w Brennie
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 16.02.2004 r.
adres: 64-150 Wijewo, ul. Kościelna 1
tel. 065-549-40-82

95. Szkoła Podstawowa w Wilkowie Polskim
imienia Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 22.02.2005 r.
adres: 64-050 Wielichowo
Wilkowo Polskie, ul. Kościańska 2
tel. 061-443-40-96
spwilkowopolskie@op.pl

96. Gimnazjum w Wilkowyi
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1961 r.
adres: 63-200 Jarocin
Wilkowyja, ul. Powstańców Wielkopolskich 41
tel. 062 749-21-15
wilkowyja@szkola.wp.pl

97. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 10.11.1999 r.
adres: 62-300 Września, ul. Koszarowa 12
tel. 061-640-09-66

98. Gimnazjum nr 2 we Wrześni
imienia Andrzeja Prądzyńskiego
data przyjęcia imienia: 12.03.1999 r.
adres: 62-300- Września, ul. Słowackiego 41
tel. 061-436- 02 -17
fax. 061-436-66-85
gimnazjum-2@wrzesnia.pl

99. Zespół Szkół nr 1 we Wronkach
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 08.04.2000 r.
adres: 64-510 Wronki, ul. Leśna 17
tel. 067-254-02-13
fax. 067-254-02-13
www.szkolanalesnej.edu.pl
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

100. Gimnazjum w Wysokiej
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 01.12.2000 r.
adres: 89-320 Wysoka, ul. Szkolna 4
tel. 067-287-11-08
gimnazujmwysoka@op.pl
www.gimwysoka.strona.pl

101. Szkoła Podstawowa w Wyrzysku
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 09.05.1976 r.
adres: 89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8
tel. 067-286 -24 -81
fax. 067-286 -24 -81
spwyrzyck@vp.pl
www.spwyrzysk.republika.pl

102. Szkoła Podstawowa w Zdziechowie
w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym
imienia Powstańców Wielkopolskich 1918\1919
data przyjęcia imienia: 11.05.1981 r.
adres: 62-200 Gniezno
Zdziechowa 51
tel. 061-427- 16- 13
Zdziechowa@wp.pl

103. Szkoła Podstawowa w Zieleniu
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia 1956
adres: 88-340 Zieleń
gmina Trzemeszno
tel. 061-415-41-89
spzielen@serv-net.p

104. Szkoła Podstawowa w Zielonej Wsi
imienia Powstańców Wielkopolskich
data przyjęcia imienia: 09.02.1969 r.
adres: 63-900 Rawicz
tel. 065-545-12-26
fax. 065-545-12-26
spzielonawies@op.pl

105. Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Żninie
imienia Powstańców Wielkopolskich
rok przyjęcia imienia: 1969 r.
adres: 88 - 4000 Żnin, ul. Szkolna 8
tel. 052-302-04-83
www.sp1znin.webpark.pl
zpsznin@poczta.fm


 
 
Copyright © 2005-2015 TPPW.